• Komplexní služby v oblastech telekomunikací, slaboproudu a silnoproudu...
  • Zavolejte nám
  • +420 739 512 343

Telekomunikační sítě

Výstavba a servis optických i metalických tras, montáže a ukončování optických kabelů (provaření). Měření parametrů telekomunikačních sítí.

obrázek Metalické sítě

Metalické sítě

Provádíme komplexní služby v oblasti výstavby a přeložek telekomunikačních metalických sítí, včetně instalace nových popř. upgrade starých komponentů.

Dále provádíme měření parametrů sítě a následný servis.

obrázek Optické sítě

Optické sítě

Neustále se zvyšující požadavky na rychlost a přesnost přenosu se staly rozhodující volbou pro použití optických sítí, které jsou dnes logickým řešením většiny nových projektů síťové infrastruktury.

Naše společnost provádí instalace kabelových systémů, jejich zakončení v optickém rozvaděči, propojení (svařování) a následné certifikované měření všech důležitých parametrů sítě. Samozřejmostí je servis s pravidelnými revizemi

obrázek Bezdrátové sítě - WIFI

Bezdrátové sítě - WIFI

Bezdrátové technologie jsou efektivní a spolehlivou alternativou ke kabelovým sítím. Významnou výhodou bedzrátových řešení je především krátká doba realizace i nižší náklady spojené s realizací. Ve všech ohledech dokáží vyhovět všem nárokům uživatelů síťových služeb.

Provádíme měření síly signálu ve Vašem okolí, navrhneme nejvhodnější technické řešení s předběžnou cenovou kalkulací a následně provedeme montáž zařízení dle Vašeho přání. Samozřejmostí je servis s pravidelnými revizemi.

Máte zájem o tuto službu?

Máte-li zájem o tuto službu, ozvěte se nám. Rádi s Vámi domluvíme potřebné náležitosti.