• Komplexní služby v oblastech telekomunikací, slaboproudu a silnoproudu...
  • Zavolejte nám
  • +420 739 512 343

Inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace promění Váš dům v "živý" organismus. Ovládejte a kontrolujte dům z jakéhokoli místa na světě. Systém inteligentní elektroinstalace i v době Vaší nepřítomnosti automaticky sleduje a řídí provoz Vaší domácnosti.

Stali jsme se LOXONE SILVER partner. Tato certifikace je garancí naší technické způsobilosti pro návrh a realizaci projektů, poradenství a následnou bezchybnou péči o zákazníky v oblasti profesionálního řízení budov.

LOXONE SILVER partner

obrázek Co je to chytrá - inteligentní elektroinstalace?

Co je to chytrá - inteligentní elektroinstalace?

Chytré domy jsou po chytrých telefonech a televizích dalším logickým krokem vývoje moderní technologie a bydlení zároveň. Mimo zabezpečení přináší uživateli také komfort či výrazné úspory. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu. Řídit můžete vytápění, multimédia, osvětlení, kamerový systém nebo například spotřebiče. Výhod přináší chytrý dům mnoho včetně kompletního přehledu spotřeby energií, který máte v reálných číslech kdykoliv k dispozici.

Systém je vhodný jak pro nové stavební projekty, tak pro stávající nemovitosti či objekty v rekonstrukci. Umí se přizpůsobit malým bytům, velkým domům i rozsáhlým komerčním objektům. Každý projekt je jedinečný. U zákazníků preferujeme individuální přístup a navrhujeme vždy vhodné řešení tak, aby odpovídalo jejich požadavkům. Zvolit mohou bezdrátovou technologii, která nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo technologii sběrnicovou, jež doporučujeme při plánování novostavby."

I když jste v zaměstnání, na cestách nebo dovolené, vždy máte svůj domov pod kontrolou. Regulujte vytápění, zkontrolujte dění kolem domu, jedním klepnutím na displej telefonu vypněte opomenutou žehličku v zásuvce.

Více informací se můžete dozvědět na loxone.cz

Máte zájem o tuto službu?

Máte-li zájem o tuto službu, ozvěte se nám. Rádi s Vámi domluvíme potřebné náležitosti.