• Komplexní služby v oblastech telekomunikací, slaboproudu a silnoproudu...
  • Zavolejte nám
  • +420 739 512 343

obrázek Profil společnosti

Profil společnosti

 

Společnost TK Servis Technology s.r.o. byla založena na začátku roku 2013, na základě zvyšující se poptávky našich zákazníků v oblastech telekomunikací a informačních technologií.

Od roku 2006 spolupracoval zakladatel společnosti p. Tomáš Koláček s kolektivem spolupracovníků a dalšími organizacemi pří výstavbách sítí kabelových a IPTV operátorů a jejich následným servisem. Tyto činnosti provádíme i nadále.

Jedna z dalších hlavních činností naší společnosti je prodej, montáž a správa společných televizních antén a přístupových systémů (elektronická kontrola vstupu).

Od roku 2008 jsme měli možnost spolupracovat na výstavbě a servisu bezdrátové sítě v lokalitě Slivenec, pro místního poskytovatele harna.cz s.r.o. Tato spolupráce také trvá i nadále.

Další z projektů, na kterých od roku 2011 spolupracujeme, je výstavba optických sítí a jejich následné svařování a propojování pro kabelové i IPTV operátory po celé ČR.

V neposlední řadě provádíme prodej, montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémů, instalace rozvodu strukturované kabeláže, instalace datových sítí, slaboproudé a silnoproudé rozvody.

Společnost TK Servis Technology je členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm (AGA).

Jsme partnery těchto firem...

Mezi naše klienty patří jak velké společnosti, tak malé i střední podniky.

Máte zájem o spolupráci?

Uvítáme spolupráci s dalšími společnostmi. Máte-li zájem, ozvěte se nám.